Международное Агентство Реинкарнации

Суббота, 04.05.2024, 18:39

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход

Главная » Статьи » Реинкарнация

Гіпноз - доказ реінкарнації
Історій про гіпноз та його дію на психіку людину є безліч. Також існує багато описів бойового гіпнозу, який успішно застосовується спецслужбами всіх країн. Але досить часто гіпноз згадують у зв'язку з реінкарнацією людини. Розглянемо деякі найвідоміші історії, які наводять прихильники реінкарнації, як доказ про перевтілення людини, і можливість існування наступного життя.

Таких історій про гіпноз та реінкарнацію можна навести велику кількість. До них можна ставитися по-різному - скептично, обережно, можна просто відмахнутися від них, але не можна заперечувати, що вони викликають у нас цікавість своєю незвичністю і загадковістю. Реінкарнація дає нам шанс на безсмертя.

У 1824 році 9-річний хлопчик на ім'я Катсугоро, син заможного японського селянина, заявив своїй старші сестрі, що він абсолютно точно впевнений в тому, що він пам'ятає своє минуле життя. Цей випадок є одним з перших, які вдалося офіційно записати зі слів очевидців, свідків і ретельно задокументувати. Його найчастіше наводять люди, які стверджують, що реінкарнація реальна. З Катсугоро довго й ретельно працювали медики, історики, поліція і навіть місцеві цілителі. Хлопчик підкорив усіх своїми яскравими і мальовничими спогадами про попереднє життя в найменших подробицях і масою дрібних деталей, які не могли бути відомі дитині такого юного віку.

Перш за все, Катсугоро повідомив, що в колишньому  своєму життя він був сином іншого селянина і жив у зовсім іншому селі, що знаходилася на острові Окінава. У зрілому віці він серйозно захворів і в 1810 році помер від віспи.

Маленький Катсугоро потрапив під перехресний допит поліцейських, який проходив під безпосереднім наглядом психолога та лікарів. Хлопчик повідомив слідчих про більше 50-и різних історій і випадків з життя села з острова Окінава. До того ж хлопчик розкрив таємниці його попередньої сім'ї, котрі могла знати тільки людина близька і довірений тій самій сім'ї. При цьому треба відзначити, що сам Катсугоро ніколи не залишав свого села і не відвідував острова Окінава.

Дуже цікавими виглядали спогади хлопчика про власні похорони, які він описав у найменших подробицях. Хлопчик назвав точну дату власної смерті і дату похорону. Слідчі перевірили й порівняли всі факти, про які їм розповів. Всі вони отримали точне підтвердження. Варто відзначити: Катсугоро назвав слідству домашні імена своїх колишніх родичів, а також клички домашніх вихованців: собак, кішок, корови.

гіпноз-доказ реінкарнації

У Британії часто згадують історію, що мала місце, з інтелігентним  інструктором плавання Грехем Хакстейблом і психотерапевтом-гіпнотизером Еймоллом Блоксхемом, що мала місце в другій половині XX століття. В усякому разі, британці вважають цю історія, якщо не доказом реінкарнації, то доказом можливості польоту і подорожі людської душі в часі.

Одного разу Грехем Хакстейбл добровільно викликався для участі в сеансі гіпнозу, який психотерапевт Еймолл Блоксхем проводив в університеті міста Корнуолл (Уеллс). Занурившись в гіпноз, Хакстейбл не тільки став згадувати своє попереднє життя, але, як здалося численним свідкам експерименту з числа вчених, переселився в тіло якогось чоловіка на ім'я Бен. Вже при поверхневому тестуванні з'ясувалося, що містер Бен проживав в XVIII столітті. Він служив одним з канонірів на військовому королівському фрегаті. Перевтілившись у веселого та бравого каноніра Бена, Хакстейбл під час гіпнозу почав говорити морським лексиконом, в якому переважали нецензурні вирази й суто військові накази морської спрямованості. При цьому професура університету, записувала весь сеанс на відеокамеру, дуже швидко визнала, що лексика містера Бена повністю відповідала мові простолюдина британських островів XVIII століття. Такою мовою в Англії не користувалися навіть в XIX столітті. Філологи, вивчивши аудіозапис, визнали, що мова містера Бена повністю відповідала словниковому запасу, лексикону і сленгу моряків XVIII століття, якими сьогодні не користуються. Судячи з промов Хакстейбла, він, в період експерименту, потрапив на борт фрегата  в той момент, коли моряки вели бій з якимсь супротивником. Згідно з вигуків і стогонів Хакстейла, у цьому бою він був поранений у ліву ногу.

У психолога Блоксхема виникли деякі складності з виведення пацієнта з трансу в живу реальність. Бен ніяк не хотів "виходити з бою і залишати свого бойового номера у гармати". Коли ж гіпноз, нарешті, припинив свій вплив на пацієнта, перше, що повідомив Хакстейбл, що в нього заніміла нога. Пізніше Хакстейблу дали подивитись і послухати запис його сеансу. Він був шокований і стверджував, що нічого не пам'ятає.

То ж з часом, гіпноз може або довести або спростувати заяви про можливість реінкарнації людини
Категория: Реинкарнация | Добавил: Agelo (30.05.2010)
Просмотров: 1024 | Теги: Агентство Реинкарнации, реинкарнация, вероучение, ray, жизнь после смерти, agelsanto, переселение душ, религия, веды, философия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 48

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0